Logotipas FIRMŲ, PREKIŲ VARDŲ KŪRIMAS

Žinia, firmos, prekės ar svetainės vardas lemia jų žinomumą, įsimenamumą, skambesį ir, žinoma, komercinę sėkmę. Dažnai kuriant firmą ar sukūrus prekę susiduriama su vardo, pavadinimo parinkimo problema. Be to, plečiant verslą į užsienio šalis, tokie firmų pavadinimai, kaip „Mėslita“ ar „Dešrita“ užsienio partneriams ar klientams būna nelabai įsimenami, prastai tariami.

Pasaulyje spačiai plinta vardai, kurie visai neturi jokios prasmės (arba yra skambūs akronimai), bet yra lengvai tariami ir įsimenami. Tokių vardų pavyzdžiai yra „Kodak“, „Bebo“, „Agilent“, „Zynga“, „Twiva“, „Tumri“, „Stratopy, „Sonian“ ir kt.

Jei vis dar kankinatės galvodami neįprastus vardus, verčiau kreipkitės į mane. Jums pateiksiu vardų kandidatų sąrašą pagal jūsų norus (žodžio ilgis, žodžio šaknis, priešdėlis, priesaga, galūnė ir pan.). Galbūt šiame sąraše rasite ne vieną Jums tinkantį pavadinimą.

Paslaugos kaina priklauso sąrašo ilgio. Pradinė kaina 150 Lt (už 100 žodžių). Ilgesniems sąrašams taikomos nuolaidos.

Jei Jums reikia šios paslaugos, susisiekite su manimi.

Susiję terminai:firmų vardų kūrimas, prekės ženklo kūrimas, pavadinimo sugalvojimas, brendai, brand, trademark, nauji vardai ar pavadinimai kuriamai įmonei, įmonės vardo kūrimas, įstaigos vardo kūrimas, prekės vardo kūrimas.


© 2009 - 2024 Liudas Tumonis.